Dzień babci i dziadka

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2016 / 2017 » Dzień babci i dziadka

DZIEŃ BABCI  I DZIADKA.

Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka.

Z tej też okazji w piątek 20.01.2017 r. w Przedszkolu Samorządowym  w Mikorzynie zaproszono seniorów a także  gości należących do Koła Emerytów i Rencistów z Mikorzyna i Mechnic.

Wszystkie przedszkolaki z wielkim  zaangażowaniem  przygotowywały się do tej niezwykłej uroczystości, by jak najlepiej zaprezentować się przed tak szanowną publicznością.

Przedstawiły bogaty i przepiękny program artystyczny... były wiersze, piosenki, tańce. Po zakończonym programie artystycznym, dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki i zasiedli  do wspólnego stołu kosztując przepyszne ciasta.

Była także wspólna zabawa przy znanych piosenkach!

To wspaniałe święto jest idealną okazją, żeby  podziękować   Babciom i Dziadkom za wszystko, co robią dla swoich wnucząt.