Akcja "Ćwiczyć każdy może" » Przedstawienie pt. „Żeby zdrowym być trzeba zdrowo żyć”, które przygotowali uczniowie klasy III z Zespołu Szkół w Mikorzynie im. Jana Pawła.

W ramach realizacji programu „Ćwiczyć każdy może”  05.03.2014r. grupa dzieci 4,5,6-letnich  gościnnie  uczestniczyła w przedstawieniu pt. „Żeby zdrowym być trzeba zdrowo żyć”, które przygotowali uczniowie klasy III z Zespołu Szkół w Mikorzynie im. Jana Pawła II. Scenariusz był bardzo ciekawy i zawierał dużo informacji dotyczących zdrowego stylu życia. „Chcesz być silnym nie chorować musisz ciągle się hartować". W lecie rower i skakanki, zimą łyżwy, narty, sanki.” „Pamiętajcie ruch jest życiem, ruch jest zdrowiem każdy ci to powie”. Oto niektóre hasła jakie wypowiadali uczniowie podczas  przedstawienia.