Spotkanie Wielkanocne w przedszkolu.

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2017 / 2018 » Spotkanie Wielkanocne w przedszkolu.

SPOTKANIE WIELKANOCNE W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W MIKORZYNIE.

W środę 28.03.2018 r. od rana można było odczuć nastrój przedświąteczny. Spotkanie wielkanocne rozpoczęło się Śniadankiem Wielkanocnym z udziałem wszystkich dzieci oraz zaproszonych gości

- Pana burmistrza Piotra Psikusa, pani dyrektor szkoły, pani wicedyrektor, pana radnego, Radę rodziców, emerytów. Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne a po nich przy suto zastawionych stołach można było delektować się świątecznymi potrawami.

Po śniadanku nadszedł czas na część artystyczną, którą przygotowała pani Lidia Niechciał ze swoimi wychowankami z grupy 4-5 latków oraz współpracy Rady rodziców wystawiając teatrzyk wiosenno – wielkanocny z piosenkami, wierszykami i tańcami. W teatrzyku wziął udział także Zając Wielkanocny, który po występach zaprosił wszystkich do poszukiwania koszyczków wielkanocnych; a nie było to łatwe bo do skarbu prowadziły ślady, strzałki i zagadki. Było to wspaniałe spotkanie pełne radości, które przybliżyło wszystkim zwyczaje i tradycje wielkanocne.