Wycieczka do ZOO w Opolu

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2015 / 2016 » Wycieczka do ZOO w Opolu

18. maja przedszkolaki wraz ze swoimi paniami pojechały na wycieczkę do ZOO do Opola. Była to niewątpliwie niesamowita przygoda. Celem wycieczki była obserwacja oraz czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą. Była to również świetna nauka szacunku do przyrody oraz właściwego zachowania w miejscach publicznych. Dzieci miały okazję obejrzeć pokaz karmienia uchatek. Ponadto zobaczyły wiele ciekawych gatunków zwierząt, m.in. ocelota, rysia karpackiego, jaguara, wilka, pawia, żabę giganta i wiele innych. Podczas pobytu w ZOO znalazł się też czas na odpoczynek oraz poczęstunek. Po długim dniu, dzieci wróciły do domu bardzo zmęczone, ale wszystkie z uśmiechem na twarzy.