Z wizytą w bibliotece.

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2016 / 2017 » Z wizytą w bibliotece.

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

10 listopada 2016 roku, grupa i 5,6 latków odwiedziła Bibliotekę Szkolną w Mikorzynie. Dzieci z wielką radością zapoznały się z  magicznym dla nich miejscem, dowiedziały się jak można zostać czytelnikiem biblioteki i jak należy się w niej zachować. Zapoznały się z różnicą między biblioteką a księgarnią. Starszakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Bezpośredni kontakt dzieci z miejscem, w którym można wypożyczyć książkę do domu, rozbudził ich wyobraźnię i poszerzył wiedzę.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Grażynie Chrząstowskiej za możliwość uczestniczenia w ciekawym dla dzieci spotkaniu.