Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie dzieci 4 - 5 letnich.

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2016 / 2017 » Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie dzieci 4 - 5 letnich.

W dniu 06.03. 2017 r. w grupie dzieci 4,5 –letnich odbyło się zajecie otwarte dla rodziców. Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak  nasze dziecko funkcjonuje w grupie przedszkolnej. To czas, który rodzice mogą poświęcić tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych kochanych pociech. Tematem zajęcia było WITAMINY ZJADAMY - Zdrowo się odżywiamy podczas,którego realizowane  były takie cele jak:  kształtowanie właściwych nawyków zdrowotnych,  uświadamianie dzieciom konieczności spożywania potraw niezbędnych dla zdrowia, uświadomienia dzieciom znaczenia ćwiczeń dla zdrowia, organizowanie różnorodnych zabaw słownych z zastosowaniem technik twórczego myślenia, doskonalenie percepcji słuchowej i umiejętności czytania.