"W rezydencji Mikołaja"

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2017 / 2018 » "W rezydencji Mikołaja"

Wspaniałą przygodę przeżyły dzieci z naszego przedszkola. Dzieci z grupy 4,5 –latków i 5,6-latków  pojechały do Rezydencji św. Mikołaja w Ostrowie Wlkp.. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek.
Dzieci uczestniczy
ły w ciekawych zajęciach, po których przewodnikiem były elfy i pomocnicy św. Mikołaja. Do atrakcji należało m.in.: zwiedzanie stajni koni i danieli Świętego Mikołaja z elfem, koncert kolęd na fortepianie, warsztaty ozdabiania pierników, pisanie listów do Świętego Mikołaja i przejażdżka bryczką z elfami i Świętym Mikołajem.
Po tylu zaj
ęciach dzieci wypiły ciepłą herbatkę i wesoła gromadka udała się w podróż powrotną do przedszkola. Wszyscy zgodnie orzekli, że to pierwsza, ale nie ostatnia taka wycieczka!