Dzień Babci i Dziadka

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2020/2021 » Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to wyjątkowa data w kalendarzu, bo w tych dniach Babcie i Dziadkowie obchodzą swoje Święto. Aby uczcić te jakże ważne dni i wyrazić swą wdzieczność,  dzieci z grup  Misiów, Wiewiórek, Pszczółek i Kangurków przygotowały dla Swoich Kochanych Babć i Diadków prezent w postaci piosenek, wierszy i tańców; przygotowali także laurki, które zabrali do domów i wręczyli na ręce Babci i Dziadka. Nie ma to jak KOCHANA BABCIA I DZIADEK.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE.