Dzień Mody Patriotycznej- Ogólnopolski Projekt Edukacyjny- grupa Pszczółek

Aktualności » Dzień Mody Patriotycznej- Ogólnopolski Projekt Edukacyjny- grupa Pszczółek

Zadanie nr 11

Dzień Mody Patriotycznej

Dnia 30 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym w Mikorzynie został zorganizowany Pokaz Mody Patriotycznej, będący elementem projektu "Piękna nasza Polska cała". W pokazie wzięły udział dzieci z grupy „Pszczółki”,które zaprezentowały patriotyczne stroje. To zadanie zostało zrealizowane przy pomocy rodziców ( za co bardzo serdecznie dziękujemy). Dzieci z wielkim zapałem wcieliły się w role modeli i modelek prezentując stroje w barwach narodowych. Prezentacja w strojach patriotycznych odbyła się na specjalnie przygotowanym wybiegu, a oceny dokonało jury wybrane z pracowników przedszkola, któremu przewodniczyła pani dyrektor. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe medale i balony w barwach narodowych.