Konkurs plastyczny "Moje przedszkole"

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2018 / 2019 » Konkurs plastyczny "Moje przedszkole"

W związku z jubileuszem Przedszkola Samorządowego w Mikorzynie dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „ Moje przedszkole”. Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności i wrażliwości dziecka, indywidualnych zdolności plastycznych, budzenie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi. Jak zawsze można było liczyć na tak wielki odzew ze strony dzieci i ich rodziców. Przy ocenie prac komisja konkursowa brała pod uwagę: pomysłowość, różnorodność materiałów wykorzystanych do wykonywania pracy, oryginalność i estetykę. Wszystkie dzieci zajęły I miejsce. Koordynator konkursu - pani Lidia Niechciał, przygotowała dla każdego uczestnika dyplom. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie.