Międzynarodowy Projekt Czytelniczy - Magiczna moc bajek- Grupa Misie

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2021/2022 » Międzynarodowy Projekt Czytelniczy - Magiczna moc bajek- Grupa Misie

Realizacja IV modułu - Empatia.

Zadanie 1.

Przedszkolaki wykonały drzewka życzliwosci. Przygotowały życzenia i pozdrowienia, które ozdobiły i umieściły na drzewku. Zapoznały sie z pojeciem życzliwości.

Zadanie 2.

Uśmiechnięte buźki - podczas spacerów, przedszkolaki rozdawały napotkanym mieszkańcom Mikorzyna symbole życzliwości - Uśmiechnięte buźki.

Zadanie 3.

Dobranocki z dawnych lat. Dzieci zapoznały sie z utalentowanym chłopcem Piotrkiem z bajki "Zaczarowany ołówek". Otrzymał on niezwykły prezent - zaczarowany ołówek, dzieki któremumoże stworzyć wszystko, to co tylko wymyśli.

Zadanie 4.

Ptasia banda - Kaczka, co przebrała miarę Pana Poety. Dzieki niej odkryły, że jego piękno to nie tylko wygląd, ale także szereg innych wartości.