Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Polska Majsterkuje z przedszkolakami. 'Misie".

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2020/2021 » Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Polska Majsterkuje z przedszkolakami. 'Misie".

Moduł I

Zacznijmy od drzewa- czyli twórcze sensoryczne zabawy Salamandry Sally ze Szkoły Majsterkowania

Zadanie 2

Dzieci podczas spaceru do parku obserwowały jesienne drzewa iglaste i liściaste. Poznały drzewa rosnące w najbliższym otoczeniu: dąb, kasztanowiec, sosna, świerk. Dostrzegały różnice w wyglądzie ich liści. Bawiły się przeliczając okoliczne drzewa. Wybrały jedno drzewo liściaste i iglaste w celu prowadzenia obserwacji rocznej. Wsłuchiwały się w szum okolicznych drzew. Po powrocie do przedszkola dzieci wykonały prace plastyczną pt. „Jesienne drzewa”.