Szlachetna paczka

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2018 / 2019 » Szlachetna paczka

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

W okresie świątecznym zachęcaliśmy rodziców naszych przedszkolaków do pomocy innym i wzięcia udziału w „Akcji Szlachetna Paczka”. Zaangażowanie rodziców przyniosło nieoczekiwane efekty - zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, ale również odzież, zabawki i słodycze. Dyrektor Przedszkola przekazała zebrane dary na ręce wolontariuszki i złożyła serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.