Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2018 / 2019 » Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Mikorzynie.

Dnia 10 stycznia 2019 r. w Przedszkolu Samorządowym w Mikorzynie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie naszych przedszkolaków.

Pani Dyrektor powitała zacnych gości i zaprosiła ich do obejrzenia i wysłuchania programu artystycznego przygotowanego specjalnie dla nich.

Na początku najstarsza grupa wystawiła Jasełka, a po nich każda grupa zaprezentowała wiersz, piosenkę i taniec.

Przedszkolaki poprzez występy wyraziły swoją miłość i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym pysznymi słodkościami.

Był to wyjątkowy dzień pełen dumy, szczęścia i radości zarówno dla Babć, Dziadków a także ich wnucząt.