"Śniadanko Wielkanocne"

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2016 / 2017 » "Śniadanko Wielkanocne"

Dnia 10 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się Świąteczne Śniadanko Wielkanocne. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Burmistrz Miasta i Gminy Kępno- Piotr Psikus, Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu- Małgorzata Frala- Kędzior, Pani Dyrektor ZS w Mikorzynie- Jolanta Jędrecka oraz przedstawiciele różnych organizacji i Rada Rodziców działająca prężnie w naszym przedszkolu.

Goście wysłuchali piosenek i wiersza o tematyce świątecznej w wykonaniu przedszkolaków natomiast dzieci wysłuchały wierszy o tematyce Wielkanocnej, czytanych przez zaproszonych gości m. in. Pana Burmistrza, Pani Dyrektor Szkoły oraz Pani Michaliny Ilskiej.

Po występach pojawił się "Wielkanocny Zając" wraz ze swoim pomocnikiem Zajączkiem, by wręczyć gościom i dzieciom świąteczne upominki. Kosz słodyczy otrzymali również od Pana Burmistrza.

Kulminacyjnym punktem spotkania było uroczyste Świąteczne Śniadanie. Stoły zastawione były tradycyjnymi potrawami przygotowanymi przez panie kucharki.

Świąteczne życzenia degustacja potraw, ciekawe rozmowy, stworzyły miły, świąteczny nastrój.

To wydarzenie zapewnie pozostanie w pamięci wszystkich a szczególnie dzieci.