Akcja głośnego czytania w grupie 4 - 5 latków

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2016 / 2017 » Akcja głośnego czytania w grupie 4 - 5 latków

"SPOTKANIE Z KOLEJARZEM".

W  dniu 25  listopada 2016 r.  gościliśmy pana kolejarza.                                                                                                                                                    Pan  kolejarz odwiedził  dzieci z grupy 4,5 – latków. Dzieciaki dowiedziały się jak naprawdę wygląda mundur i praca konduktora. Opowiedział nam on o swojej pracy na kolei oraz o przedmiotach, które ma każdy kolejarz. Dzieci miały okazję przymierzyć czapkę kolejarza. Ponadto  dzieci  słuchały utwór  Juliana Tuwima pt. „Lokomotywa”,  który czytał im prawdziwy kolejarz tata naszego Kamilka, który uczęszcza do naszej grupy.   Dzieciaki otrzymały również  prezent- kolorowanki, które przedstawiały przeróżne lokomotywy. Miło spędziliśmy to  przedpołudnie i myślę, że nie jeden z nas marzy o tym, by kiedyś poprowadzić pociąg.                                                           Dzieci podziękowały Panu Arkadiuszowi Ilskiemu za miłą wizytę!