Jasełka w wykonaniu dzieci klas I- III.

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2016 / 2017 » Jasełka w wykonaniu dzieci klas I- III.

W klimat ciepła nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie klas I- III Szkoły Podstawowej  w Mikorzynie, wystawiając dla przedszkolaków Jasełka, dzięki którym zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Wielobarwny orszak z różnych stron świata składał Dzieciątku dary a chór aniołów śpiewem umilał mu czas.                                                                                                 Dziękujemy dzieciom  za tak wspaniałe widowisko a  pani Jolancie Wesołej za ich przygotowanie.                                                                 Występy dzieci dostarczyły wiele wrażeń i wzruszeń.                                                                                                                                       Dziękując małym aktorom za piękny występ, pani Dyrektor wręczyła  im słodkie upominki.