Magik w przedszkolu.

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2018 / 2019 » Magik w przedszkolu.

Odwiedziny prawdziwego Magica w przedszkolu to wielka atrakcja. W poniedziałkowy poranek 17 grudnia 2018 r. pojawili się niezwykli goście: Magic Andrzej i wróżka Iwona, którzy przenieśli przedszkolaki w świat iluzji i czarów. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji i radości. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, ponieważ aktywnie uczestniczyły w  przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie. Dzieci miały okazje podziwiać najróżniejsze sztuczki m. in. : z kartami, sznurkami, chustami, kwiatami i wiele innych. Wizyta magika i wróżki oraz magiczne zaklęcia pozostaną na długo w pamięci dzieci.