Wycieczka do Wrocławia- Grupy: Misie i Wiewiórki

Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności z roku szkolnego 2022/2023 » Wycieczka do Wrocławia- Grupy: Misie i Wiewiórki

Dzieci pięcioletnie i sześcioletnie wybrały się na wycieczkę do Wrocławia do najwyższego budynku Sky Tower. W Kolejkowie wybrały się w podróż przez miniaturowy świat. Zwiedziły ogromną makietę, atrakcję tętniącą życiem i przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk, na którym przedstawiono życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa, ukazujących ich w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego. W Kolejkowie zobaczyły życie na wsi, potowarzyszyły turystom podczas górskich wypraw, wzięły udział w akcji ratunkowej, wcieliły się w leśniczych, narciarzy, kupców, pracowników budowlanych, cyrkowców czy plażowiczów. Na warsztatach edukacyjnych stworzyły własny projekt makiety. Kolejną atrakcją była Edukacyjna Wystawa Budowli z Kocków LEGO oraz czas na zabawę z nimi. Dzieci wykonały wspaniałe dzieła. Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.